Android

Urządzenia z systemem operacyjnym Android stanowią globalnie 76% rynku (ponad 400mln sprzedanych smartphonów i tabletów), a ich użytkownicy ściągają więcej aplikacji. Myśląc więc o aplikacji mobilnej nie sposób pominąć tak szerokiej grupy potencjalnych użytkowników i klientów.

Publikowanie aplikacji

Aby publikować aplikacje w sklepie z aplikacjami Google Play należy posiadać swój profil Google i uiścić opłatę rejestracyjną w kwocie 25 USD. Sam proces rejestracji konta i publikowania aplikacji przebiega dużo szybciej niż w przypadku Apple i ich AppStore.

Szczególne wymagania

Ze względu na bardzo duże zróżnicowanie urządzeń z systemami Android (od telefonów z małymi ekranami, przez telefony z dużymi wyświetlaczami o wysokiej rozdzielczości, aż do tabletów) tworzenie aplikacji na tą platformę wymaga dużego doświadczenia. Jeśli zlecimy to zadanie niedoświaczonej firmie może się okazać, że na większości urządzeń (poza jednymi słusznymi jakich używa firma realizująca projekt) aplikacja będzie prezentowała się bardzo słabo, a korzystanie z niej będzie bardzo utrudnione.

Nasza oferta

Programowaniem aplikacji na systemy Android zajmujemy się od ponad 3lat - posiadamy wiedzę i umiejętności pozwalające tworzyć wydajne i stabilne aplikację na tą platformę. Zapraszamy do kontaktu - przygotujemy dla Państwa naszą ofertę

Zobacz także