iOS

Według ostatnich statystyk użytkownicy smartphonów i tabletów z logiem jabłka stanowią 18% rynku zajmując drugie miejsce za Androidem. Jednak to Ci użytkownicy są najaktywniejsi - przeglądają najwięcej stron w internecie, najczęściej pobierają aplikację i też najchętniej za nie płacą.

Publikowanie aplikacji

Właściwie jedynym słusznym sposobem na udostępnienie aplikacji iOS jest ich publikacja w sklepie AppStore. Aby udostępnić tam aplikacje należy posiadać założone i zweryfikowane przez Apple konto Developera. Roczny dostęp do tej usługi kosztuje 99USD (płatne Apple), a sam proces rejestracji konta może potrwać nawet kilka tygodni. Dodatkowo należy liczyć się z tym, że mając już gotową aplikację będziemy zmuszeni poczekać też minimum kilka dni na jej akceptację przez Apple zanim będzie widoczna w sklepie.

Wersja na iPhone czy iPad?

Decydując się na stworzenie aplikacji na iOS musimy podjąć decyzję - czy zrobić osobną wersję aplikacji na iPhone i na iPad, czy też wybrać tylko wersje na tablet albo smartphone. Jeśli zdecydujemy się tylko na wersję na iPhone to użytkownicy iPad'a będą mogli uruchamiać aplikację na tablecie w trybie kompatybilności - nie ma natomiast możliwości otwarcia aplikacji stworzonej dla iPad'a na iPhonie.

Nasza oferta

Programowaniem aplikacji na systemy iOS zajmujemy się od ponad 3lat - posiadamy wiedzę i umiejętności pozwalające tworzyć wydajne i stabilne aplikację na tą platformę. Zapraszamy do kontaktu - przygotujemy dla Państwa naszą ofertę

Zobacz także