Nasza oferta

Zajmujemy się realizacją dedykowanych rozwiązan mobilnych i internetowych. Wspieramy także firmy realizujące projekty informatyczne jako zewnętrzny konsultant i nadzór nad realizowanymi wdrożeniami.

Misja

Kaizen - z jęz. japońskiego 'poprawa', 'polepszenie', 'zmiana na lepsze' - niekończący się proces ulepszania

Celem naszej firmy jest tworzenie oprogramowania, które będzie wspierać procesy biznesowe zachodzące w przedsiębiorstwach, a nie je utrudniać. Wielokrotnie spotykaliśmy się z rozwiązaniami, które przyprawiały ich codziennych użytkowników o ból głowy i niepotrzebne nerwy. Dzieje się tak, ponieważ w firmach brakuje ludzi doświadczonych w realizacji projektów IT i często zadanie poprowadzenia takiego projektu spada na osoby, które w ramach codziennych obowiązków są Managerami, Handlowcami lub wchodzą w skład Zarządu firmy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy jak przełożyć codzienne potrzeby na procesy biznesowe i stworzyć użyteczne oprogramowanie.

Historia

Firma Kaizen Consulting została założona w 2011 roku, jednak od samego początku w jej skład wchodzili doświadczeni programiści i project managerowie. Skupiamy się na realizacji dedykowanych projektów informatycznych, ciągle szukając pomysłu na swoje własne produkty.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aplikacji mobilnych, internetowych i konsultingu.